چگونه به خانواده خانه هوشمند ایرانی زوریل بپیوندم ؟

در این مقاله می خواهیم راه هایی که شما می توانید به خانواده خانه هوشند زوریل بپیوندید و اقدام به هوشمند سازی کنید را به شما بازگو نماییم .

ما سعی کرده ایم که راه های مختلفی را جهت آموزش افراد علاقه مند فراهم نماییم و در جدید ترین اقدام خود ، آموزش های آنلاین را پیشه گرفته ایم.

مزایای پیوستن به زوریل

  • آموزش کامل نرم افزار و سخت افزار جهت اجرای یک پروژه
  • سیستم برنامه نویسی به زبان فارسی
  • امکان اجرای انواع سناریو ها آن هم تنها با ند کلیک به زبان فارسی
  • کیفیت و پشتیبانی مناسب از شما و محصولات
  • پیشرو در صنعت هوشمند سازی

مراحل پیوستن به ما

قدم اول : یاد گیری پایه ای برق ساختمان و تابلو بندی

یکی از نیاز های اساسی برای اجرای یک پروژه خانه هوشمند دانش برق ساختمان و تابلو بندی می باشد که آن را توسط ما آموزش خواهید دید و اصول و قوانین مخصوص شرکت را در راستای اجرای هرچه بهتر خانه هوشمند را برای شما باز گو خواهیم کرد.

قدم دوم : آموزش نرم افزاری ، تعریف قطعات و سناریو نویسی

خانه هوشمند زوریل از نرم افزار قدرتمندی بر خوردار می باشد و این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید بدون نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی و به راحتی با زبان فارسی اقدام به تنظیم خانه هوشمند نمایید و سناریو های مورد نیاز مشتریان را برای آن به راحتی بنویسید و اجرا نمایید.

قدم سوم : دریافت گواهی آموزشی

پس از گذر دوره ، در یک تا دو پروژه اول تیم ما به کمک شما می آیند تا دانش خود را نیز به خوبی در عمل اجرا نمایید ، سپس پس از تایید تیم فنی یک گواهی به شما تعلق می گیرد که به تایید توانایی شما برای اجرا و تنظیم سیستم های هوشمند سازی ایرانی زوریل در سراسر ایران می باشد.

شاید مطلب زیر نیز برای شما مفید باشد :

دریافت نمایندگی خانه هوشمند ایرانی زوریل