در خانه هوشمند زوریل هدف صرفا فروش نیست از صفر تا صد در کنارتان هستیم و با بیش از 20 نمایندگی در سراسر کشور پذیرای شما عزیزان هستیم

اخذ نمایندگی خانه هوشمند ایرانی زوریل

افزایش درآمد با ما ، اخذ نمایندگی با شما !

زوریل یکی از پروژه های موفق شرکت ایلیا راژمان در زمینه طراحی و تولید خانه هوشمند و اتوماسیون صنعتی، اداری است که در سال 1391 برای اولین بار وارد فاز عملیاتی شد و از آن زمان تاکنون به صورت پیوسته در حال بهینه سازی و ارتقا بوده است. خانه هوشمند ایرانی زوریل تاکنون به بیش از 20 شرکت حقوقی در استان های مختلف ایران نمایندگی خانه هوشمند را به صورت انحصاری استان اعطا نموده و با این شرکت ها همکاری مستمر دارد.

تمام تلاش ما در خانه هوشمند ایرانی زوریل این بوده که بتوانیم با دستیابی به اهداف بلند مدت تر خدمات بهتر و بهینه سازی های بیشتری در اختیار کاربران و علاقه مندان به استفاده از خانه های  هوشمند قرار دهیم.

اولین اصل مهم و حیاتی در زوریل پیگیر بودن است. ما در زوریل نسبت به رفع نیازهای عملیاتی مشتریان و نمایندگانمان سختگیر هستیم. تمام تلاشمان را می کنیم تا هر درخواستی که از طرف مشتریان طرف قرارداد ما و یا شرکت های حقوقی دیگری که از طریق اخذ نمایندگی خانه هوشمند زوریل به ما پیوسته اند را با سرعت و دقت خاصی برطرف کرده و در اختیارشان قرار دهیم.

ما در خانه هوشمند زوریل سفارشی تولید می کنیم. شاید کمتر شرکتی این خدمت را به مشتری خود ارائه کند اما ما در زوریل بنا به استفاده و نیاز مخاطب پروژه را می بندیم و هیچ اجباری در خرید تجهیزات غیر ضروری که مشتری عزیز ما به آن نیاز ندارد و یا مورد علاقه وی نیست وجود ندارد.

اگر علاقه مند به اخذ نمایندگی خانه هوشمند زوریل هستید جالب است بدانید که ما از جنس صنعت ساختمان هستیم. زوریل از صنعت ساختمان خبر دارد و ما با انبوه سازی ساختمان و ساختمان سازی بیگانه نیستیم. معماری را درک می کنیم، طراحی را می فهمیم و تاسیسات ساختمان تخصص ماست. تیم فنی زوریل در این زمینه بسیار فعالیت کرده و همکاران ما در دفتر مرکزی، در سال های گذشته از فعالان و متخصصان ساختمان سازی بوده و در این زمینه فعالیت می کرده اند.

فروشنده بودن خوب است اما بهتر آن است که اگر محصولی برای ارائه داریم بتوانیم برای آن محصول پشتیبانی واقعی ارائه بدهیم و یا تیم قدرتمندی داشته باشیم که ما را از ارائه خدمات به مشتریانمان بی نیاز می کند.

تیم فنی زوریل ، تیم نمایندگی خانه هوشمند خود را کاملا حمایت می کند و از این نظر تمام راه ها برای حمایت از حقوق مصرف کننده هموار است. پشتیبانی 100 درصدی دفتر مرکزی از همکارانی که اخذ نمایندگی خانه هوشمند را به انتها رسانده اند راهکاری برای از بین بردن تمام دغدغه های موجود در مورد بعد فنی کار است.

تیم فنی زوریل با متخصصان فعال در زمینه رباتیک و هوش مصنوعی سالهاست که بر روی پروژه خانه هوشمند ایرانی زوریل کار می کند تا شما با اطمینان بالا و بدور از هر گونه نگرانی وظایف نمایندگی خود را انجام دهید.

زوریل یک استارت آپ تازه کار و یک تیم بدون سابقه فعالیت نیست. ایلیا راژمان یک شرکت حقوقی فعال است و پروژه زوریل بیش از 9 سال است که از حالت آزمایشی خارج شده و به صورت عملیاتی در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. در تیم فنی زوریل با قدرت ادعا می کنیم که برای اجرای پروژه های بزرگ کاملا آماده ایم و هیچ نگرانی از بابت ایجاد چالش های احتمالی نداریم و برای حل آن چالش ها لحظه شماری می کنیم.

معمولا شرکت هایی که قصد دریافت نمایندگی خانه هوشمند زوریل را دارند سوالاتی در مورد سبک مشتریان محصولات زوریل می پرسند. از آنجا که این سوال ممکن است سوال شما هم باشد باید خدمتتان عرض کنیم که زوریل برای تمام اقشار جامعه محصولی برای ارائه و درخورشان مشتریان ارجمند دارد.

پکیج های متنوع اکونومیک تا لاکچری دیزاین های زوریل در دستان شماست تا هر آنچه که به صلاح و سلیقه مشتری است را در اختیارش قرار دهید.

مدیران بازرگانی زوریل به تمام اشخاص حقوقی دارای نمایندگی خانه هوشمند زوریل و تمام مشتریان زوریل مشاوره های تخصصی ارائه می دهند. در نتیجه اگر در پروژه خاصی نمی دانید که چه نیاز هایی می تواند یک خانه هوشمند جذاب و حرفه ای برای صاحب پروژه باشد، با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

مشاوران ما با کمال میل در تمام پروژه ها و در تمام مراحل اجرای پروژه به شما مشاوره خواهند داد.

اگر به صورت جدی به حضور در یک بازار نو ظهور و جذاب در صنعت ساختمان فکر می کنید و اگر علاقه مندید بر روی کسب و کارهای نوین مبتنی بر دانش فعالیت کنید و درآمدتان از طریق فروش محصولات دانش بنیان باشد و می خواهید مشتریان هدف کسب و کار خود را از جامعه متوسط به بالای جامعه بدست آورید بی شک همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و روند اخذ نمایندگی خانه هوشمند ایرانی زوریل را شروع کنید.

و در آخر خرسندیم که به تمام عزیزان علاقه مند اعلام کنیم اگر به جمع نمایندگان خانه هوشمند ایرانی زوریل بپیوندید دروازه ای جدید از طرف ایلیا راژمان به مجموعه های متخصص و قدرتمند ایرانی دیگر برای ارائه خدمات تخصصی دیگر در زمینه ساختمان به روی شما باز خواهد شد.

روند اخذ نمایندگی خانه هوشمند زوریل

اخذ نمایندگی خانه هوشمند زوریل ویژه متخصصین فعال در زمینه صنعت ساختمان و تاسیسات ساختمانی، تاسیسات برقی و هوشمند سازی می باشد.

برند زوریل در زمینه هوشمند سازی اماکن مسکونی، اداری، تجاری، درمانی و هتل ها فعالیت می کند و در حال حاضر جهت تکمیل شبکه فروش خود در زمینه خانه های هوشمند اقدام به جذب نمایندگی فعال در سراسر ایران نموده است.

شرکت ها و فعالین محترم حوزه ساختمان می بایست جهت اخذ نمایندگی خانه هوشمند زوریل مراحل ذیل را تکمیل نمایند.

با خانه هوشمند زوریل بیشتر آشنا شوید

خانه هوشمند ایرانی زوریل در سال 1392 توسط جمعی از متخصصین فعال در زمینه رباتیک، الکترونیک و هوش مصنوعی در راستای رفع نیاز سیستم های نوین ساختمانی، با هدف تولید، ایجاد اشتغال پایدار و رفع وابستگی خارجی با رویکرد اراِئه جدیدترین تجهیزات بهینه سازی و مدیریت ساختمان شروع به فعالیت نموده است.

از ابتدا تاکنون بیش از 120 محصول در خانه هوشمند زوریل به جهت همه سلیقه ها تولید و بروز رسانی ارائه گردیده است. اجرای بیش از 1000 پروژه موفق هوشمند سازی اماکن مسکونی، اداری و تجاری در 2 سال گذشته و در سراسر ایران عزیز با همکاری و همراهی نمایندگان خانه هوشمند زوریل برگ زرینی در کارنامه فعالیت این شرکت می باشد.

فعالیت های ارزشمندی همانند فعالیت جدی بر روی سیستم های پردازش تصویر و دستیار صوتی قدرتمند ایرانی از پروژه های در دست اقدامی است که به زودی و با تکمیل پروژه توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت به خانه هوشمند زوریل اضافه خواهد شد.باعث افتخار ماست بتوانیم با همکاری متخصصین برای ایجاد اشتغال بومی در استان های مختلف کشور اقدام به اعطای نمایندگی خانه هوشمند زوریل بنماییم.

سوالات پرتکرار در مورد نمایندگی خانه هوشمند ایرانی زوریل

فقط و فقط یک نماینده

اخذ نمایندگی خانه هوشمند ایرانی زوریل به صورت انحصاری است و ما در هر استان فقط به یک شرکت نمایندگی به صورت انحصاری اعطا می کنیم

15 تا 40 درصد با توجه به لیست اعلامی و الزامات

اگر زوریل در استانی نمایندگی انحصاری داشته باشد مسئولیت عاملیت های در آن استان بر عهده نمایندگی انحصاری زوریل در همان استان است. به قطع عاملیت خانه هوشمند زوریل به هیچ عاملیتی در استان های بدون نمایندگی اعطا نمی نماید

زوریل بر روی مدباس کار می کند

تمامی ارتباط ها بین تجهیزات در خانه هوشمند زوریل به صورت ارتباط سیمی می باشد

آموزش های مربوط به خانه هوشمند در دو بخش فنی، اجرایی و بازرگانی، فروش می باشد. تمامی آموزش ها توسط مجموعه در ابتدای همکاری داده خواهد شد.

تمام محصولات زوریل به مدت 4 سال وارانتی (تعویض بدون هزینه) و 10 سال خدمات پس از فروش خواهند بود.

قیمت تمامی محصولات خانه هوشمند ایرانی زوریل در سراسر کشور به صورت یکسان است و هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

فقط و فقط با هماهنگی نمایندگی انحصاری آن استان و توافق با نماینده انحصاری امکان پذیر است. اگر خانه هوشمند زوریل در استانی نمایندگی انحصاری نداشته باشد، فرایند جذب و خدمات دهی فقط و فقط با همانگی دفتر مرکزی صورت می پذیرد

کلیه مشتریان و مراجعان به دفتر اصلی شرکت به نمایندگی ها منتقل می شوند. شرکت هیچ فعالیت جذب و فروش مستقیم در استان های دارای نمایندگی انحصاری به جز نماینده خود تحت هیچ شرایطی ندارد.

بله

بسته به نوع همکاری و فعالیت های نماینده در استان حمایت هایی در این زمینه صورت می پذیرد.

بله

حداقل فضای 80 متر مربع جهت فعالیت نماینده انحصاری استان و ایجاد شو روم نیاز خواهد بود.

هیچ.

اجباری در خرید اولیه برای اخذ نمایندگی وجود ندارد. معیار انتخاب و اعطای نمایندگی صلاحیت در اخلاق و منش کاری و همجنین احراز توانایی فنی و روابط عمومی است.

بله و بعد از گذشت 6 ماه از شروع فعالیت

با توجه به بازدید های میدانی و مطالعه از استان و شهر مورد نظر به صورت منطقی هدف گذاری بر روی فروش جهت نمایندگی انحصاری تعریف می گردد.

بله

بله

برای اخذ نمایندگی خانه هوشمند ایرانی زوریل نیاز به رزومه کاری در یکی از زمینه های تاسیسات برقی، هوشمند سازی و صنعت ساختمان خواهد بود

اعطای نمایندگی خانه هوشمند زوریل فقط و فقط به شخص حقوقی و از طریق انعقاد قرار داد بین شرکت های طرفین صورت خواهد گرفت.

نصب، راه اندازی و آموزش بر عهده تیم فنی و تخصصی نمایندگی خانه هوشمند زوریل و تکنسین دارای گواهی و کد رجیستری اعطا شده توسط دفتر مرکزی زوریل می باشد.

پروژه های نمایندگی ها