خانه هوشمند ایرانی زوریل تولید کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان همراه با کیفیت و قیمت مناسب است که علاوه بر کارایی لازم ، خدمات منحصر به فرد نیز در جهت هوشمند سازی ساختمان و پیشرفت در دنیای مدرن ارائه می کند. تمام تلاش ما در زوریل ارائه کیفیت با معیار های سختگیرانه در کنار خدمات دهی حرفه ای به شما همراهان همیشگی می باشد.

رله Relay یک دستگاه سوئیچینگ کنترل شده الکتریکی است.امروزه کاربردهای بسیار متنوعی دارند و به بخش مهمی از سیستم های کنترل صنعتی و اتوماسیون و هوشمند سازی ساختمان ها تبدیل شده اند.اگر اجرای خانه های هوشمند در جهت بهینه سازی مصرف انرژی ، کیفیت زندگی و امنیت باشد ، کیفیت و مشخصات فنی تک تک اجزای این سیستم بسیار مهم است تا یک خانه ی مدرن و هوشمند را بدون کوچکترین نقصی ارائه دهد.

Relay Device یک دستگاه کنترل کننده است که قادر به اجرای بسیاریاز سناریو های اتوماسیون برای ساختمان هوشمند ( روشنایی ، تهویه مطبوع ، سرمایش ،گرمایش ، پرده سیستم های امنیتی ، قفل، سیستم های صوتی ، سنسور و …) می باشد.به طور کلی برای اتوماسیون فضاهایی مانند آپارتمان ، هتل ، روشنایی مناطق عمومی، ویلاها ، مناطق تجاری و … طرای و توسعه داده شده است.عملکرد های انعطاف پذیری را برای انطباق با ابزار و سناریو هایی که در بسپاری از موارد استفاده می شود، فراهم می کند.

کلید هوشمند ترموستات

کیفیت بالا قیمت مناسب کاربری آسان

کلید هوشمند ترموستات بدون LCD

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط گارانتی و وارانتی و استعلام قیمت محصولات لطفا با کارشناسان بخش پشتیبانی خانه هوشمند زوریل در ارتباط باشد.