درباره ما

شرکت فناوری هوشمند ایلیا راژمان صدرا توسط متخصصین با سابقه های چندین ساله در عرصه برنامه نویسی در سطح کشوری و بین المللی ، مدرسین الکترونیک و رباتیک و طراحان مکانیک تاسیس شده است . این شرکت اقدام به هماهنگ سازی و ترکیب سه علم روز دنیا ، یعنی الکترونیک ، مکانیک و برنامه نویسی کرده تا بتواند نیاز های متعدد هموطنان عزیز ، صنایع های مختلف و کسب و کارهای کوچک و بزرگ را برطرف کرده و باعث نوین شدن و بروز شدن شود.در این راستا نیز فضای مناسبی برای همکاری سایر افراد و مشاغل فراهم کرده ایم تا بتوانیم بخش از تمامی استعداد ها و توانایی ها در سراسر ایران بهره مند شده و استفاده نماییم.

در شرکت زوریل توجه خود را در چند بخش معطوف کرده ایم :

یکی از اصلی ترین بخش ها، هوشمند سازی خانه ها و اماکن می باشد. زوریل محصولات متنوع و یکپارچه را متناسب با نیازها طراحی کرده است. ما در کنار ارائه طرح ها و تولیدات متنوع خود سعی کرده ایم با تشکیل تیم مشاوره، متشکل از متخصصین خود با شعار از ایده تا اجرا به بررسی و امکان سنجی نیازهای و ایده های شما بپردازیم، ایده هایی که تا کنون اجرا نشده است ما اقدام به پیاده سازی آنها می نماییم. تیم مشاوره ای علاوه بر امکان سنجی ایده ها و خواسته های شما، اقدام به مطالعه برای بهبود ایده ها و خواسته های شما کرده تا بتواند خواسته های شما را به بهترین شکل انجام دهند و علاوه بر آن ایده ها و پیشنهادات متفاوتی برای متفاوت بودن شما ارائه نماید. در این بخش به شدت تلاش می نماییم تا با ارائه محصولات خلاقانه و نوین به شما لذت استفاده از یک زندگی مدرن، گرم، صمیمی و سراسر آرامش تا راحتی را به شما هدیه دهیم.

دیگر بخش فعالیت شرکت، کمک به مشاغل و صنایع در هر ابعاد می باشد. امروزه رکن های اساسی موفقیت در هر شغل و یا صنعت کاهش هزینه تولید، تولید محصولات یا ارائه خدمات نوین و خلاقانه متناسب با بازار هدف و طریقه ارائه و رونمایی از آن می باشد. تیم زوریل به واسطه اتاق های فکر و بهره مندی از علم های روز دنیا در صنایع الکترونیک، نرم افزار و مکانیک تلاش می نماید تا مشکلات را حل و اقدام به نوآوری و خلاقیت نماید. همچنین با مدرن سازی و طراحی محصولات و یا خدمات نوین، مدرن و هوشمند به تمامی مشاغل در هر ابعاد بتواند آنها را پا به پای محصولات روز دنیا بروز و نوین کرد و علاوه بر آن شاهد گسترش و نفوذ آنها به نقاط دیگر جهان دنیا باشیم.

در این مسیر پر پیچ و خم سعی می نماییم با همکاری دیگر شرکت های داخلی مشکلات را پشت سر گذاشته و به سمت هدف های خود گام برداریم .