کلید هوشمند زوریل

کلید های هوشمند لمسی چیست؟

کلید های هوشمند لمسی نسل جدید کلیدهای برقی معمولی و از تجهیزات هوشمند سازی ساختمان است .  این کلید های لمسی قابلیت کنترل از راه دور به وسیله اینترنت را دارا می باشد. از نظر عملکرد ، ویژگی های منحصربه فرد و  پیشرفته ای دارند  که در نتیجه این عملکردها آسایش و و افزایش عملکرد را به همراه دارند. بر خلاف کلید های سنتی که تنها دارای یک عملکرد روشن و خاموش می باشند ، در کلید های هوشمند لمسی امکان انجام چندین عملیات و فرآیند بر روی یک کلید امکان پذیر می باشد که علاوه بر کارایی بالا ، تعداد کلید های مصرفی تقلیل می یابد.

کلید های مورد استفاده در خانه هوشمند برنامه پذیر بوده و می توانید با تنظیم سناریو های مختلف برای هر کلید، از هر یک چندین استفاده کرد .

کلید دو پل و چهارپل هوشمند لمسی زوریل

به عنوان مثال میتوان قبل از بیرون رفتن از خانه با فشردن یک کلید، سناریو خروج را برای منزل فعال کرد و یا در هنگام ورود به خانه، سناریو ورود را فعال کرد. و در آن ها کلیه سیستم های برقی از پیش تعیین شده در سناریو به صورت همزمان اجرا شوند . سیستم روشنایی با توجه به میزان نور محیط روشن، سیستم سرمایش و گرمایش در دمای دلخواه تنظیم، موسیقی مورد نظر شما پخش ، پرده ها باز و قهوه شما همزمان برای شما آماده شود. “تصور کنید ، شما فقط با لمس یک کلید تمام این کارها را  انجام داده اید.”

علاوه بر این ویژگی ها کلید های هوشمند را می توان از طریق  تلفن همراه یا تبلت خود نیز کنترل کنید. این قابلیت محدود به خانه نیست و شما حتی می توانید در مسافرت و بیرون از محل زندگی، خانه خود را کنترل کنید و امکان این را خواهید داشت که در بیرون از منزل و و هنگام مسافرت نیز از طریق گوشی همراه خود لامپ ها را در ساعتی از روز و به هنگام شب روشن کنید تا کسی متوجه عدم حضور شما در منزل نشود.

از دیگر ویژگی های کلیدهای هوشمند میتوان به قابلیت زمانبندی آن اشاره کرد. کلید های هوشمند زوریل و همچنین اپلیکیشن زوریل به شما این امکان را می دهد که شما برای کنترل  روشنایی ، سرمایش و گرمایش منزل خود و … زمانبندی ایجاد کنید. با این زمان بندی تا حد قابل توجهی در مصرف انرژی و هزینه های مربوط به آن صرفه جویی و علاوه بر آن راحتی را در منزل خود ایجاد کنید. به عنوان مثال می توانید به کلید ها طوری برنامه دهید که هنگامی که از محل کار خود به منزل میروید ، بدون فشردن و لمس هیچ کلیدی ، چراغ های منزل شما روشن ، اسپیلت روشن و منزل به دمای دلخواه شما برسد.

کلید های خانه هوشمند زوریل با استفاده از شیشه های فشرده و مقاوم در برابر خط و خش، علاوه بر زیبایی دوام و پایداری را به همراه داشته است.

کلید تموستات و کلید پرده برقی هوشمند لمسی زوریل