مشاوره هوشمند سازی ساختمان

 

قبل از مطالعه این مطلب شاید مطالب زیر هم برای شما مفید باشد :

 

در این مقاله می خواهیم انواع راه های هوشمند سازی خانه را به شما بگوییم تا بتوانید بهترین تصمیم متناسب با شرایط و نیازهای خودتان در جهت اجرای خانه هوشمند خود بگیرید.

 

زوریل طیف گسترده ای از خدمات و امکانات و راه حل هایی متناسب با نیاز شما ارایه می دهد که در شرایط های مختلف و متناسب با نیاز های خود می توانید از آنها بهره ببرید.

 

متناسب با نیاز شما و شرایط های مختلف می توان نیازها و هوشمند سازی را بر چندین اساس از جمله ، شخصی ساز ، انبوه ساز ، مرحله کنونی اجرایی ساختمان و قیمت تمام شده راه خل های گوناگونی می توان برای شما ارایه نمود.

 

شرایط های مختلف :

 

1 . در حال ساخت خانه و یا ویلا برای خود هستید :

الف – هنوز تاسیسات برق را اجرا نکرده اید :

اگر شما در حال ساخت خانه برای خود هستید ابتدا باید قبل از اجرای مرحله برق ساحتمان بهتر است با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده و تا آنها بتوانند با جلسات مشاوره حضوری نیازهای شما را درک کرده و در صورت نیاز به مواردی که خارج از معمول می باشد راه حل های مورد نیاز شما را طراحی نمایند و نقشه های اجرایی را بعد از جلسات مشاوره طراحی کرده و با نظارت بر روند اجرایی اطمینان حاصل نمایند که تمامی راه حل ها برای نیازهای شما به خوبی در حال اجرا است. برای شما می توانیم هم از سیستم های سیمی خانه هوشمند استفاده نماییم و هم از سیستم های بیسیم و یا حتی می توانیم از هر دو به صورت همزمان استفاده نماییم.

 

ب – تاسیسات برق را اجرا کرده و امکان تغییر در سیستم برق نمی باشد :

اگر شما کار ساخت و ساز خود را به اتمام رسانده اید ولی تصمیم دارید تا خانه و یا ویبلای خود را هوشمند نمایید بهتر است ابتدا با ما تماس بگیرید و بعد از بازدید فنی مشاوران ما از پروژه شما ، بتوانیم راه حل های مناسی را به شما جهت هوشمند سازی پروژه خود متناسب با نیاز ها ارایه دهیم. در این موارد درصورتی که توانایی اجرای سیستم کشی های شبکه نباشد ، سیستم به صورت بیسیم پیاده سازی می شود.

 


2 . شما انبوه ساز هستید :

ما انبوه سازها را در دو دسته تقسیم می نماییم :

 

الف – انبوه سازانی که ساختمان های خاص می سازند :

برای این دسته از انبوه سازان اولویت اصلی ابتدا کارایی و متفاوت بودن سیستم و سپس قیمت مناسب می باشد بنابراین ما اقدام به طراحی موارد خاص و لوکس می نماییم و می توانند مواردی را برای ساختمان های خود شخصی سازی کرده تا بتوانند از آن ها بهره ببرند و هرچه بیشتر به خاص بودن پروژه شما کمک نماید.

 

ب – انبوه سازانی که به صورت تجاری و اقتصادی ساختمان سازی می کنند :

مهم ترین اصل برای شما اقتصادی بودن هوشمند سازی همراه به قابلیت هایی برای جذب مشتری بیشتر می باشد که البته بعد از چند سال می توان گفت به طور کلی هوشمند سازی مانند بسیاری دیگر از قابلیت های مدرن ، یکی از باید های ساختمان شده است.

برای شما مشتریان گرامی ابتدا تمام پیش بینی ها را انجام داده و زیر ساخت را به طور کامل اجرا می نماییم تا در زمان فروش بتواننید به خریدار خود این اطمینان را بدهید که می تواند در صورت نیاز و یا خواست ، تمام خانه خود را با هماهنگی با ما هوشمند نماید و در این روش تنها نیاز می باشد شما چند آپشن اولیه خانه هوشمند را اجرا نمایید که قیمت مناسب و تجاری دارد.

 

در صورتی که نیاز به مشاوره و توضیحات بیشتری دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

 

07136265062