خانه هوشمند در آبادان – نماینده خانه هوشمند زوریل در استان خوزستان شهر آبادان

نمایندگی خانه هوشمند زوریل در شهر آبادان و استان خوزستان به مدیریت جناب مهندس آریایی فعال می باشد. جهت انجام پروژه های خانه هوشمند خود در آبادان می توانید با نمایندگی ما در این شهر تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات اولیه: 

مدیریت: جناب مهندس آریایی

شماره تماس: اعلام نشده

شماره موبایل:

آدرس: آبادان خیابان شهید بهشتی

نمونه پروژه های خانه هوشمند

همه 12 /BMS 0 /ibms 0 /smd 0 /zigbee 0 /zwave 0 /آبیاری هوشمند 0 /آشپزخانه هوشمند 0 /آمپلی فایر 0 /اتوماسیون فضای سبز 0 /اتوماسیون کشاورزی، گلخانه 0 /استخر هوشمند 0 /اقدامات قبل از هوشمند سازی ساختمان 0 /امنیت 0 /انرژی خورشیدی 0 /اینترنت اشیا 0 /بام سبز 0 /برد pcb 0 /برندهای هوشمندسازی 0 /پارکینگ هوشمند 0 /پردازش تصویر 0 /پرده هوشمند 0 /پکیج دیواری 0 /تابلو برق 0 /ترموستات هوشمند 0 /تهوبه هوا 0 /خانه هوشمند 0 /خانه هوشمند برای حیوانات 0 /خانه هوشمند بی سیم و سیمی 0 /خانه هوشمند بیسیم 0 /خانه هوشمند سیمی 0 /خوابگاه هوشمند 0 /درب، در 0 /دستیار صوتی 0 /دلایل هوشمند سازی ساختمان 0 /راحت آویز 0 /رخت آویز 0 /روشنایی 0 /روف گاردن 0 /زیگبی 0 /سالن آمفی تئاتر 0 /سالن کنفرانس 0 /سناریو 0 /سنسور 0 /سیستم اعلام و اطفا حریق 0 /سیستم سرمایشی هوشمند 0 /سیستم صوتی 0 /سیستم گرمایشی هوشمند 0 /شیر برقی 0 /شیراز 0 /فارس 6 /قزوین 6 /قیمت خانه هوشمند 0 /کلید هوشمند 0 /کلینیک هوشمند 0 /کنترل خانه هوشمند 0 /لوله کشی 0 /لوله کشی برق ساختمان 0 /مدرسه هوشمند 0 /مشاوره با مهندسین هوشمندسازی زوریل 0 /مشاوره هوشمند سازی 0 /معماری 0 /موتور خانه هوشمند 0 /مونتاژ برد 0 /مونتاژ برد pcb 0 /نقش خانه هوشمند در کاهش مصرف انرژی 0 /هتل هوشمند 0 /هک کردن خانه هوشمند 0 /هوشمند سازی اداری 0 /هوشمند سازی خانه های قدیمی 0 /هوشمندسازی 0 /هوشمندسازی اداری 0

صنعت ساختمان در آبادان

با توجه به پتانسیل تولید صنعتی، صنعتی سازي ساختمان آینده صنعت ساخت و ساز در سراسر جهان را تشکیل می دهـد طی دهـه هـاي اخیر دستیابی به وجوه اصلی توسعه پایدار در بسیاري از کشورها اشـاعه بیشـتري یافته اسـت. ایران نیزدر راسـتاي راهبردهاي کوتاه و بلند مدت خود برنامه ریزي هایی را براي این کار انجام داده اسـت. افت شـرایط اقتصـادي فعلی کشـور، برنامه ریزان و ســیاســتمداران را بر آن داشــته اســت تا گامهایی را براي رســیدگی به موضــوعات مربوط به کیفیت، پایداري و اسـتانداردسـازي در بخش صـنعت سـاختمان براي تأمین نیاز ســـاخت و ســـاز کشـــور را بردارند . علیرغم این تلاشها، مطالعات و شواهد نشان میدهد که صنعت ساخت و ساز در کشـــور هنوز فاصـــله بســـیاري با وجوه پایداري دارد.

در اهمیت موضـــوع میتوان گفت نیاز ســـاختمان ها در کشور به کارایی و دوام بیشتر و فرسایش بالاي این ســاختمان ها در اقلیم هاي پرتنش و فرسایشی چون گرم و مرطوب، نگاهها را به سوی صــنعتی ســازي و فناوری نوین ساختمان سوق داده است . بدیهی است صرف استفاده از روشهاي اجراي صــنعتی ســاخت وســاز پاســخگوي نیاز و عملکرد و کارآمدي مناســب در کشــور واین اقلیم نیســت بنابراین باید به سـمت صـنعتی سـازي با معیارهاي پایداري و
منطبق با شـــرایط اقلیمی حرکت کرد. صـــنعتی ســـازي در سـاختمان ها درصـدد آن اسـت که با به کارگیري از آخرین تکنولوژي ها و توجه به شرایط اقلیمی منطقه شرایطی ایده آل ، همراه با اصول و وجوه پایداري رادراین ساختمانها پدید آورد.

یکی از پر طرفدار ترین و ایده آل ترین راه حل های برطرف سازی فرسودگی انرژی ساختمان ، هوشمند سازی ساختمان ها با توجه به نیاز ساختمان است. چرا که هوشمند سازی در مصرف بهینه انرژی به شدت موثر است و در نهایت منجر به طول عمر ساختمان و پایداری معماری آن خواهد شد .

سبک معماری نوین در آبادان

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی سبک معماری قدیم دچار تغییر و تحول فراوان شده و دیگر این نوع معماری ها در سطح شهر دیده نمی شود.

امروزه خانه ها را به سبکی جدید و متناسب با نیازهای ساکنین طراحی می کنند. بنابراین بر اساس این دیدگاه می توان سبک ها و ایده های متفاوتی را متناسب با شرایط اقلیمی هر منطقه مشاهده کنیم.

در عصر مدرن خانه ها را با کمک تجهیزات و سیستم های هوشمند به صورت هوشمندانه طراحی و ساخته می شوند. ساکنین این خانه ها می توانند انجام بسیاری از امور را به راحتی و از راه دور انجام دهند. به عنوان مثال در خانه هوشمند در آبادان می توانید همان گونه که بر روی مبل خود نشسته اید درب های ورودی و پنجره ها را باز و بسته نمایید، چراغ ها را روشن و روی میزان نور مورد نیاز خود تنظیم کنید.

در صورت هر گونه مشکلی مانند نشت گاز ساکنین را به موقع از آن با خبر سازد. بنابراین این خانه علاوه بر راحتی و امنیت، آسایش را برای افراد به ارمغان می آورد. آشنایی بیشتر با این گونه خانه ها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

خانه هوشمند در آبادان

ساختمان های نوین با کمک سیستم های هوشمند امکانات فوق العاده ای در اختیار کاربران قرار می دهند. در این قسمت به برخی از این سیستم ها اشاره می کنیم.

تصویری از تبلت و خانه هوشمند را نشان می دهد.

سیستم سرمایشی و گرمایشی هوشمند

با توجه به نوع آب و هوای شهر آبادان سیستم گرمایشی هوشمند یکی از ضروریات در خانه هوشمند است. از آنجا که آبادان تابستان دایمی و با رطوبت کم دارد افراد می توانند برای ایجاد دمای مطلوب خود قبل از رسیدن به منزل آن را روشن کنند تا زمانی که به خانه می رسند محیط خانه خنک و از هوای درون آن لذت ببرند.

همچنین ساکنین اگر تمایل به نوشیدنی گرم دارند می توانند دستگاهی مانند قهوه ساز را با گوشی هوشمند خود در خارج از خانه روشن کنند و به محض ورود به خانه آن را میل نمایند.

سیستم پرده هوشمند

افراد در تابستان های گرم شهر آبادان تمایل بیشتری دارند که پرده ها کشیده شوند. با اجرای سیستم پرده هوشمند در خانه افراد می توانند از طریق اپلیکیشن پرده ها را باز کنند همچنین می توان با تعریف سناریوهایی در ساعات مشخصی پرده ها به صورت خودکار جمع یا باز شوند.

سیستم درب و پنجره هوشمند

یکی دیگر از سیستم های خانه هوشمند در آبادان سیستم درب هوشمند می باشد. این سیستم این قابلیت را دارد زمانی که افراد در بستن درب و پنجره ها دچار فراموشی شوند به کاربران هشدار داده و سپس اقدام به بستن آن ها نماید.

در تابستان های گرم به منظور تبادل هوای داخلی و بیرونی خانه و بهره مند شدن از هوای خنک می توان از طریق اپلیکیشن به وسیله گوشی هوشمند پنجره ها را حتی در فاصله ای دور تر باز کرد. همچنین می توان زمانی را برای آن تعیین کرد که در آن زمان پنجره ها بسته شوند. بنابراین سیستم درب و پنجره هوشمند می تواند در مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه ها نقش چشم گیری داشته باشد.

سیستم تهویه هوای هوشمند

به طور کلی آبادان یک منطقه رطوبتی است که این رطوبت در بهار و تابستان بیشتر از پاییز و زمستان است.

برای کاهش میزان رطوبت در ساختمان از سیستم تهویه مطبوع هوشمند استفاده می شود. با تشخیص رطوبت توسط سنسورها، این سیستم فعال شده و میزان رطوبت موجود در هوا را به حد متعادل و مطلوبی می رساند. و بدین وسیله هوای با کیفیتی را برای ساکنین فراهم می کند.

همچنین این سیستم برای افرادی که دچار مشکلات تنفسی هستند می تواند بسیار مفید باشد زیرا با رطوبت زیاد بیماری آن ها ممکن است شدید تر شود.

علاوه بر سیستم های هوشمند که در مطالب بالا گفته شد سیستم های هوشمند دیگری مانند سیستم اعلام و اطفا حریق، امنیت و روشنایی هوشمند نیز وجود دارند که در ساختمان ها جهت هوشمند سازی پیاده سازی و اجرا می شوند.

پوشش گیاهی

پوشش گیاهی استان خوزستان که تحت تأثیر دو عامل مهم اقلیمی یعنی طول مدت گرما و رطوبت موجود در هوا قرار دارد به سه دسته کلی شامل جنگل‌ها و درختان، گیاهان طبیعی یا خودرو و مراتع تقسیم می‌شود که نوع غالب و مشخص گیاهی این منطقه را تشکیل می‌دهند.

در صنعت کشاورزی نیز می توان هوشمند سازی سیستم های مربوطه را اجرا و پیاده سازی کرد.

تکنولوژی کشاورزی هوشمند و گلخانه های هوشمند کمک بزرگی به صنعت کشاورزی می کنند. با این فناوری کشاورزان می توانند شرایط مطلوب (دما، نور رطوبت به میزان نیاز) را برای گیاهان فراهم کنند و آن ها به صورت برنامه ریزی شده آبیاری نمایند و از راه دور بر کشت های خود نظارت و آن ها را کنترل نمایند.

شرکت ایلیا راژمان صدرا سال هاست در زمینه هوشمند سازی ساختمان ها فعالیت دارند برای اجرای خانه هوشمند در آبادان می توانید به نمایندگان ما در استان آبادان مراجعه کنید.