ساختمان های پایدار

برای مطالع بخش اول معماری پایدار و ساختمان های پایدار ، اینجا کلیلک کنید.

برای مطالع بخش دوم معماری پایدار و ساختمان های پایدار ، اینجا کلیلک کنید.

 

پیش تر و در بخش های قبلی از ساختمان های پایدار و معماری پایدار گفته ایم . حال به ادامه ایده های معماری پایدار می پردازیم.

۱۳- مواد سنتی مورد استفاده در راه های نوآورانه

این غرفه منحصر به فرد و عجیب توسط شرکت معماری Kreod مظهر مرزهای طراحی است که با استفاده از متعارف ترین مصالح ساختمانی طراحی شده است . با استفاده از تخته های چوبی متنوع و پایدار کبونی ، آنها یک شکل هندسی خالص – شش ضلعی را به شما معرفی کرده اند تا این ساختمان را ذاتاً ساختاری کاملاً صادقانه و چشمگیر بسازد. تابلوها با هم در یک الگوی ظریف پیچیده می شوند تا هم ساختار و هم پاکت را تشکیل دهند ، هم با استفاده از سیستم می توانند جای دو روش ساخت جداگانه را بگیرند.

 

ساختمان های پایدار و مواد سنتی

 

۱۴- آنچه را که لازم نیست درگیر نکنید

 

این پروژه زمین بازی در دانمارک نمونه ای عالی از یک طراحی عمومی کاربردی است که سعی در انجام کارهای زیاد ندارد. طراحان چندین منطقه استراتژیک برای تخته های چوب ، نیمکت ها و مناطق بازی را حک کرده اند ، اما در غیر این صورت سایت را باز ، سبز و طبیعی گذاشته اند. گاهی اوقات اجازه دادن به طبیعت بهترین راه برای ترویج یک سیاره سالم است. کاهش ردپای سازه های ساخته شده توسط انسان همان چیزی است که این پروژه را به چنین موفقیتی تبدیل می کند.

 

ساختمان های پایدار در پارک ها

 

۱۵- تهویه طبیعی

 

کاهش اعتماد شما به سیستمهای گرمایش و سرمایش فعال راهی عالی برای کاهش تأثیر شما در مصرف انرژی است. این فروشگاه تامی از پنجره های باز در همه طرف فضای خرده فروشی استفاده می کند و به هوای خنک اجازه می دهد تا آزادانه در فضای داخلی جریان یابد. این امر به خریداران و مراجعان رستوران امکان تجربه راحت و بدون استفاده از هواگیران بزرگ و با قدرت را می دهد. این یک تماس مناسب برای فروشگاهی است که مظهر هوای آزاد و پیاده روی واقعی در ساحل است.

 

ساختمان های پایدارو تهویه های طبیعی

 

۱۶- دکوراسیون استخر چوب

محیط اطراف استخر شما با زیبایی گرم و طبیعی از یک دکوراسیون چوب واقعی محاصره شده است. شاید تعجب کنید که می دانید ایجاد یک فضای پایدار نیز بسیار ساده است! همه چیز از چوب شروع می شود. در این حالت ، کبونی به عنوان یک جایگزین پایدار برای چوب های گرمسیری ، که در معرض انقراض هستند ، مورد استفاده قرار گرفت. علاوه بر این ، یک عرشه چوب به آب اجازه می دهد تا به طور طبیعی از طریق تخته های خود در مقابل بتن تخلیه شود یا گچ سطحی غیرقابل نفوذ ایجاد می کند که می تواند باعث ایجاد رواناب و فرسایش ناخواسته در باران شدید شود.

 

ساختمان های پایدار و استخر چوب

 

۱۷- گرمایشی و خنک کننده منفعل

Villa Circuitus یک خانه منفعل و معتبر است. اینها به یک یا دو تکنیک پایداری متکی نیستند ، بلکه یک ارتش کامل از آنها برای ساختن سازگارترین ساختمان با محیط زیست لازم است. این خانه تمام تلاش خود را برای پایین آمدن رد کربن خود انجام می دهد و کاملاً از شبکه وجود دارد. طرح کف دایره ای کارآمدترین شکل برای فضای قابل استفاده است و بیشترین میزان قابلیت استفاده را در کمترین ردپای ممکن دارد.

 

ساختمان های پایدار و سیستم های گرمایشی