در حال بارگزاری
معماری پایدار

معماری پایدار | ایده طراحی معماری پایدار (بخش ۲) |

برای مطالع بخش اول معماری پایدار و ساختمان های پایدار ، اینجا کلیلک کنید.

۷- برای الهام بخشیدن از طرح سازگار با محیط زیست در معماری پایدار استفاده کنید

بهترین راه برای گسترش عشق دوستدار محیط زیست ، دستیابی به آن است. بعضی اوقات جدی گرفتن این موارد ، راهی برای دور کردن افرادی است که به دنبال روبرو شدن با برخی از حقایق سخت در مورد سلامتی سیاره ما نیستند. این پروژه توسط Get Living London دقیقاً همین کار را انجام می دهد – از طراحی استفاده می کند تا به خودی خود سرگرم کننده شود و همچنین جوامع را گرد هم آورده و در مورد اهمیت زندگی سالم صحبت کند. زندگی سالم با آگاهی از محیط هایی که در آن زندگی می کنیم به یک سیاره سالم ترجمه می شود.

 

ساختمان های پایدار

 

۸- فضاهای کوچک ، ایده های بزرگ

یکی از بهترین راهها برای پایین آوردن جای پای کربن در منزل ، پایین آمدن رد پای فیزیکی منزل است. این عقب نشینی هنرمند در نروژ شمالی نمونه ای عالی از زندگی کوچک است که فاقد طراحی بالا و عملکرد ذاتی است. در بالای حوض برجسته ای قرار دارد که به یک آبراه که در زیر گذشته شنا می کند ، می رود. نمای سایدینگ منحصر به فرد توسط کبونی تعریف کاملی برای توفنده امواج و منظره کوهستان آرام است.

 

ساختمان های پایدار با زوریل

 

۹- روشنایی LED

روشنایی فضای داخلی شما برای هر قطعه معماری مهم است. با این حال ، تمام آن نور مصنوعی می تواند سریعاً صورتحساب برق شما را به کار ببندد – به این ترتیب تأثیر منفی بر محیط نمی گذارد. مدرسه والدورف در فردریک استاد ، نروژ از نورپردازی LED برای جلوه عالی استفاده می کند. این سازه دارای یک طراحی کاملاً مدرن است که باعث ارتقاء کیفیت هوای داخل خانه و کیفیت نور می شود. هنگامی که ویندوزهای بزرگ و استراتژیک با نور طبیعی در فضای داخلی کشور سرریز می شوند ، انتخاب بی نظیری از لامپ های LED حلق آویز این کار را می کند.

 

ساختمان های پایدار و روشنایی

 

۱۰- پخت و پز چوب پایدار

این پل عابر پیاده در برلین نمونه بارز چگونگی اجرای دکوراسیون پایدار و برداشت چوب اصلاح شده است. هنگام استفاده از این مقدار بیشتر از هر ماده داده شده ، مهم است که علاوه بر رد کربن ، کیفیت را نیز در نظر بگیرید. این محصول از کبونی جایگزین مناسبی برای چوب های گرمسیری است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند و این پل را به خودی خود شخصیت می بخشند.

 

ساختمان های پایدار و طبیعت

 

۱۱- استفاده از مواد بازیافتی

 

این مارینا برای شرکت  Go Boat  به منظور ترویج زیبایی آب های اطراف با نزدیک کردن مردم به آن است. آنها برای ساخت قایق های خود از پلاستیک بازیافت شده استفاده می کنند ، که به خوبی چوب پایداری را که در کل مارینا و همچنین در هر قایق امتداد دارد ، تکمیل می کند. این پروژه امیدوار است تا گردشگری آبی استکهلم را رونق دهد و در عین حال به مردم نشان دهد که همه تولیدات جدید نیازی به تولید مواد اولیه بلااستفاده ندارند.

 

ساختمان های پایدار و محیط زیست

 

۱۲- نور طبیعی

 

بهترین راه برای کاهش استفاده از نور مصنوعی ، وارد کردن مقدار زیادی نور طبیعی به داخل کشور است. این پروژه برای انستیتوی نروژ برای تحقیقات طبیعت از مجموعه ای از مجلل های جلوه ای با دهانه های لعاب بزرگ استفاده می کند و تمام نورپردازی داخلی مورد نیاز آنها را تأمین می کند. این همچنین چشم اندازهای خوبی را به منظره خارجی می دهد ، جایی که کارگران قصد دارند تحقیقات زیادی را در مورد طبیعت در هنگام خرابی و همچنین در هنگام ساعت انجام دهند. پنجره های عظیم تصویر با نمای سایدینگ چوب پایدار Kebony قطع می شوند و بعد طبیعی را به آن اضافه می کنند.

 

ساختمان های پایدار و نور طبیعی

ادامه ایده های طراحی معماری پایدار و ساختمان های پایدار را در بخش ۳ خانه هوشمند زوریل دنبال کنید.