زوریل تولید کننده محصولات خانه هوشمند و تجهیزات هوشمند سازی در ایران

هوشمند سازی خانه، ساختمان های اداری و تجاری با زوریل

خانه هوشمند ایرانی زوریل یک محصول تولید ایران همراه با کیفیت و قیمت مناسب است که علاوه بر کارایی لازم خدمات مناسبی نیز به مردم عزیز ایران ارائه می کند. تمام تلاش ما در زوریل ارائه کیفیت فوق العاده در کنار خدمات دهی حرفه ای برای هم وطنان است.

خانه هوشمند ایرانی زوریل در اکثر استان های کشور با جذب نیروهای متخصص، نخبه و فعال حوزه ساختمان، نسبت به ایجاد مرکز خدمات پس از فروش اقدام کرده است و تلاش می کنیم گستره فعالیت هایمان را بیش از پیش در تمام طول و عرض جغرافیای کشورمان ادامه خواهیم داد.

قسمتی از امکانات خانه هوشمند زوریل

قسمتی از قابلیت های خانه هوشمند را در ویدیو آورده ایم تا شما با قابلیت های یک خانه هوشمند بیشتر آشنا شوید.

 • پرده برقی
 • سیستم آبیاری
 • کنترل روشنایی
 • پارکینگ هوشمند
 • امنیت حانه (دزدگیر)
 • سناریو پذیری متناسب با نیاز
 • دستیار صوتی به زبان فارسی
 • اکسس های متنوع جهت ورود به خانه
 • سیستم قطع کن گاز (در زمان نشت گاز)
 • امکان سنازیو نویسی توسط افراد ساکن به زبان فارسی
 • و ….

تصاویری گرافیکی از یک خانه هوشمند که هر یک از بخش های خانه با یک رنگ مشخص گردیده شده است

مشاوره هوشمند سازی ساختمان

اگر می خواهید خانه خود را هوشمند کنید و هوشمند سازی خانه را اجرا نمایید اما نمی دانید از کجا شروع کنید، ما اینجا در کنار شما هستیم و به شما کمک خواهیم کرد!

به جمع همکاران ما در خانه هومشمند زوریل بپیوندید

به ما در زوریل بپیوندید

اگر شما هم علاقه مند به دریافت نمایندگی خانه هوشمند ایرانی زوریل در شهر خود می باشید و یا می خواهید در زمینه هوشمند سازی کار نمایید ما اینجا در کنار شما هستیم.

کلید لمسی ترموستات هوشمند سازیکلید نقره ای سفید سناریو سری Fکلید چهار پل لمسی خانه هوشمندتاچ 4.3 اینچ هوشمند سازیسنسور چندکاره خانه هوشمند زوریلکلید ترموستات لمسی هوشمند سازیکلید پرده لمسیتاچ 3.5 اینچ هوشمند سازیکلید سناریو هوشمند سازیمیکس پدمحصولات خانه هوشمنددیدن محصولات

همکاران ما در زوریل آماده اند تا به شما در مسیر هوشمندسازی ساختمان مشاوره کاملا رایگان و فنی بدهند.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره ساختمان کافیست از طریق تماس با 09172642441 و یا با ارسال پیام در واتس اپ به همین شماره با متخصصین ما در زوریل ارتباط گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

خانه هوشمند ایرانی بهتر است یا خانه هوشمند خارجی؟

خانه هوشمند ایرانی بهتر است یا خانه هوشمند خارجی؟ شاید این پرسشی است که تا کنون به ذهن شما هم رسیده ولی پاسخی مناسب برای آن نیافته اید. در واقع نمی توان به صورت کلی بیان نمود که کدامیک از این دو نوع خانه هوشمند گزینه مناسب تری می باشند؛ زیرا این مسئله تا حدود زیادی به خواسته و انتظارات شما از یک خانه هوشمند بستگی دارد.

در این مقاله به تفاوت های خانه هوشمند ایرانی و خانه هوشمند خارجی نسبت به دیگر می پردازیم و جنبه های مختلف هریک از آن ها را بیان می کنیم تا انتخابی مناسب داشته باید.

تجهیزات خانه هوشمند ایرانی و خانه هوشمند خارجی

در مقاله خانه هوشمند چیست؟ به معرفی برخی از تجهیزات هوشمند پرداختیم و ویژگی و کاربردهای آن ها را برای شما بیان نمودیم.

نمونه ای از این تجهیزات هوشمند عبارتند از:

در واقع خانه و یا ساختمان به واسطه همین تجهیزات مدرن، هوشمند می شود و در هر دو خانه هوشمند ایرانی و خارجی این تجهیزات کاربرد دارند.

شاید اکنون این سوال برای شما پیش بیاید که پس تفاوت اصلی بین خانه هوشمند ایرانی و خانه هوشمند خارجی در چیست؟ در ادامه به این تفاوت ها اشاره خواهیم کرد.

تفاوت های خانه هوشمند ایرانی و خانه هوشمند خارجی

هزینه

بدون شک یکی از مهمترین نکات در زمینه هوشمند سازی خانه و یا ساختمان بر آورد میزان هزینه ها می باشد که در همان ابتدای کار باید به آن توجه شود.

معمولا هزینه تجهیزات خانه هوشمند خارجی بیشتر از هزینه تجهیزات خانه هوشمند ایرانی می باشد که دلیل اصلی این تفاوت هزینه ها، ارزش بالای پول خارجی می باشد و نمی توان گفت تجهیزات خارجی کیفیت و امکانات بیشتری نسبت تجهیزات ایرانی دارند.

علاوه بر این به دلیل تحریم بودن کشور، امکان وارد نمودن این تجهیزات خارجی به داخل کشور سخت و دشوار می باشد و هزینه ی بالایی برای ورود آن ها به کشور باید پرداخت شود.

ظاهر

هنگام خرید و انتخاب یک محصول اولین ویژگی که چشم هر خریداری را به خود جلب می کند؛ ظاهر یک وسیله می باشد. به همین علت توجه به ظاهر و اندازه محصول یکی از مهم ترین نکات اصلی در طراحی تجهیزات خانه هوشمند می باشد.

خانه هوشمند ایرانی در این زمینه مانند خانه هوشمند خارجی عملکردی مناسب داشته و به رقابت با آن پرداخته است.

پشتیبانی

از ویژگی های مثبت خانه هوشمند ایرانی پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل و یا خرابی به راحتی می توان با تیم حرفه ای شرکت مورد نظر در ارتباط بود و مشاوره های لازم را از آن ها دریافت نمود.

علاوه بر این تیم خانه هوشمند ایرانی از صفر تا صد پروژه در کنار شما عزیزان خواهد بود تا شما را با نحوه ی عملکرد صحیح تمامی تجهیزات آشنا کند.

اگر علاقه مند به آشنایی با برترین برند های خانه هوشمند ایرانی و خارجی می باشید؛ پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه نمایید.

برترین برندهای خانه هوشمند کدامند؟ و چه محصولاتی ارائه می دهند؟