زیر ساخت بی سیم ؟ یا سیمی ؟

با WIRE-FI هر دو امکان پذیر است!

خانه هوشمند زوریل بر بستر پروتکل وایرفای ارایه می شود که به خریداران محترم این امکان را می دهد که با زیر ساخت های سیمی و بیسیم بتوانند خانه خود را هوشمند کنند تا بدون داشتن دغدغه در رابطه با زیر ساخت اقدام به هوشمند سازی خانه نمایند.

زوریل تولید کننده محصولات خانه هوشمند و تجهیزات هوشمند سازی در ایران

خانه هوشمند ایرانی زوریل تولید کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان همراه با کیفیت و قیمت مناسب است که علاوه بر کارایی لازم ، خدمات منحصر به فرد نیز در جهت هوشمند سازی ساختمان و پیشرفت در دنیای مدرن ارائه می کند. تمام تلاش ما در زوریل ارائه کیفیت با معیار های سختگیرانه در کنار خدمات دهی حرفه ای به شما همراهان همیشگی می باشد.

خانه هوشمند ایرانی زوریل در اکثر استان های کشور و با جذب بیش از 20 نماینده فعال متشکل از نیروهای متخصص، حرفه ای و فعال حوزه ساختمان، نسبت به ایجاد مراکز خدمات پس از فروش اقدام کرده است .با توجه به پیشرفت روز افزون و به یاری تیم حرفه ای خانه هوشمند ایرانی زوریل بیشتر به خودمان ایمان پیدا کردیم که غیر ممکن ها برای ما ممکن است. تلاش می کنیم گستره فعالیت هایمان را بیش از پیش در تمام طول و عرض جغرافیای کشورمان ادامه دهیم.

قسمتی از امکانات خانه هوشمند زوریل

قسمتی از قابلیت های خانه هوشمند را در ویدیو آورده ایم تا شما با قابلیت های یک خانه هوشمند بیشتر آشنا شوید.

 • پرده برقی
 • سیستم آبیاری
 • کنترل روشنایی
 • پارکینگ هوشمند
 • امنیت حانه (دزدگیر)
 • سناریو پذیری متناسب با نیاز
 • دستیار صوتی به زبان فارسی
 • اکسس های متنوع جهت ورود به خانه
 • سیستم قطع کن گاز (در زمان نشت گاز)
 • امکان سنازیو نویسی توسط افراد ساکن به زبان فارسی
 • و ….

چرا خانه هوشمند زوریل ؟

طبیعتاً انتخاب های زیادی پیش روی شماست. اگر می خواهید خانه هوشمند مورد اعتماد داشته باشید بیشتر با زوریل آشنا شوید.

دیگه نه سردت میشه نه گرمت میشه ♥

تنظیم دمای خونتون با ما

دیگه با خیال راحت برو سفر!

امنیت و آبیاری گل های خونتون با ما

شاید این پرسشی است که تا کنون به ذهن شما هم رسیده ولی پاسخی مناسب برای آن نیافته اید. در واقع نمی توان به صورت کلی بیان نمود که کدامیک از این دو نوع خانه هوشمند گزینه مناسب تری می باشند؛ زیرا این مسئله تا حدود زیادی به خواسته و انتظارات شما از یک خانه هوشمند بستگی دارد.

در این مقاله به تفاوت های خانه هوشمند ایرانی و خانه هوشمند خارجی نسبت به دیگر می پردازیم و جنبه های مختلف هریک از آن ها را بیان می کنیم تا انتخابی مناسب داشته باید.

در مقاله خانه هوشمند چیست؟ به معرفی برخی از تجهیزات هوشمند پرداختیم و ویژگی و کاربردهای آن ها را برای شما بیان نمودیم.

نمونه ای از این تجهیزات هوشمند عبارتند از:

در واقع خانه و یا ساختمان به واسطه همین تجهیزات مدرن، هوشمند می شوند و در هر دو خانه هوشمند ایرانی و خارجی این تجهیزات کاربرد دارند.

شاید اکنون این سوال برای شما پیش بیاید که پس تفاوت اصلی بین خانه هوشمند ایرانی و خانه هوشمند خارجی در چیست؟ در ادامه به این تفاوت ها اشاره خواهیم کرد.

هزینه

بدون شک یکی از مهمترین نکات در زمینه هوشمند سازی خانه و یا ساختمان بر آورد میزان هزینه ها می باشد که در همان ابتدای کار باید به آن توجه شود.معمولا هزینه تجهیزات خانه هوشمند خارجی بیشتر از هزینه تجهیزات خانه هوشمند ایرانی می باشد که دلیل اصلی این تفاوت هزینه ها، ارزش بالای پول خارجی می باشد و نمی توان گفت تجهیزات خارجی کیفیت و امکانات بیشتری نسبت تجهیزات ایرانی دارند.

علاوه بر این به دلیل تحریم بودن کشور، امکان وارد نمودن این تجهیزات خارجی به داخل کشور سخت و دشوار می باشد و هزینه ی بالایی برای ورود آن ها به کشور باید پرداخت شود.

ظاهر

هنگام خرید و انتخاب یک محصول اولین ویژگی که چشم هر خریداری را به خود جلب می کند؛ ظاهر یک وسیله می باشد. به همین علت توجه به ظاهر و اندازه محصول یکی از مهم ترین نکات اصلی در طراحی تجهیزات خانه هوشمند می باشد.خانه هوشمند ایرانی در این زمینه مانند خانه هوشمند خارجی عملکردی مناسب داشته و به رقابت با آن پرداخته است.

پشتیبانی

از ویژگی های مثبت خانه هوشمند ایرانی پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل و یا خرابی به راحتی می توان با تیم حرفه ای شرکت مورد نظر در ارتباط بود و مشاوره های لازم را از آن ها دریافت نمود.

علاوه بر این تیم خانه هوشمند ایرانی از صفر تا صد پروژه در کنار شما عزیزان خواهد بود تا شما را با نحوه ی عملکرد صحیح تمامی تجهیزات آشنا کند.

اگر علاقه مند به آشنایی با برترین برند های خانه هوشمند ایرانی و خارجی می باشید؛ پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه نمایید.

برترین برندهای خانه هوشمند کدامند؟ و چه محصولاتی ارائه می دهند؟